2pcs Capacitor 5.5V 0.22F/1/2/3.5/4/5/7.5/10/15F Combined Double Layer Capacitor(5.5V 3.5F)
★★★★★ 4.4 32 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by bbec.ac.in
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 15
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Sold and shipped by bbec.ac.in
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Capacitors2pcs capacitor 5.5V 0.22F/1/2/3.5/4/5/7.5/10/15F combined double layer capacitor
  • Capacitors
Department unisex-adult
Manufacturer EYMHQKFB
Item model number EYMHQKFB
Package Dimensions 0.39 x 0.39 x 0.39 inches; 1.76 ounces
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.4 out of 5
★★★★★
32 ratings | 13 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
81% (26)
4 stars
5% (2)
3 stars
2% (1)
2 stars
1% (0)
1 star
11% (4)